Mapa stronyDodaj do ulubionych
O firmieikona

Wszystko zaczęło się podczas śnieżnej zimy w 2005 roku. Zaprzyjaźniona firma zwróciła się do nas  z prośbą o pomoc przy odśnieżaniu parkingów i dróg wewnętrznych wokół swojej siedziby. Zadanie, które nam powierzono wykonaliśmy w sposób profesjonalny i solidny. Zleceniodawca był bardzo zadowolony  z naszych usług, a my dostrzegliśmy, że jesteśmy w tym dobrzy. Dlatego też postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o Manufakturę  Czystości.

W ciągu 8 lat obecności na rynku zajmowaliśmy się utrzymaniem porządku w kilkuset obiektach.  Do naszych zadań należało między innymi:

  • Kompleksowe czyszczenie budynków użyteczności publicznej oraz powierzchni przemysłowych i towarowych (czyszczenie posadzek, sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów, mycie elewacji zewnętrznych budynków)
  • Jednorazowe sprzątanie obiektów i terenów po imprezach okolicznościowych 
  • Stałe, kompleksowe dbanie o czystość w  pomieszczeniach biurowych i użytkowych 
  • Stałe utrzymywanie czystości w obiektach o podwyższonych wymogach sanitarnych (szpitale, przychodnie, zakłady produkujące żywność) 
  • Sprzątanie terenów i miejsc, na których prowadzone są prace budowlane i remontowe 
  • Renowacja powierzchni marmurowych 


Nasi pracownicy przechodzą pakiet szkoleń wprowadzających, dzięki czemu możemy zagwarantować, że wszystkie zlecenia, których się podejmiemy będą wykonane na najwyższym poziomie. 

Podczas prac porządkowych wykorzystujemy tylko atestowane i certyfikowane środki chemiczne.  Jest to gwarancją bezpieczeństwa zarówno dla czyszczonych powierzchni, jaki i dla osób,  które w przyszłości będą z nich korzystały. Wykonując zlecenia korzystamy z urządzeń i pojazdów dostarczonych przez wiodących amerykańskich i niemieckich producentów.

Nasza firma ma siedzibę w Łodzi, jednak dzięki posiadaniu bogatego zaplecza logistycznego możemy podjąć współpracę z klientami na terenie całego kraju.


 

Manufaktura czystoci
Copyright 2013 Domtom
Realizacja: NTGRAPHIQUE