Mapa stronyDodaj do ulubionych
Oferta handlowaikona

Firma Domtom Manufaktura Czystości zajmuje się kompleksowym sprzątaniem zarówno budynków jak i terenów je otaczających. Podczas wykonywania powierzonych nam zadań korzystamy z bogatego doświadczenia w dziedzinie sprzątania oraz z nowoczesnych i bardzo wydajnych urządzeń. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie wyszkolenie oraz kwalifikacje. Dożąć do jak najwyższej jakości świadczonych przez nas usług korzystamy tylko z markowych i sprawdzonych środków czystości.

W skład naszych usług, związanych ze sprzątaniem na zewnątrz budynków, wchodzą między innymi prace takie jak:

  • Pielęgnacja oraz projektowanie i tworzenie od nowa terenów zielonych wokół budynków;

  • Mycie okien – podejmujemy się także alpinistycznych prac na wieżowcach i biurowcach;

  • Odśnieżanie dachów – jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, niezależnie kiedy pojawią się duże opady śniegu;

  • Sprzątanie terenów zewnętrznych – bez względu na porę roku zajmiemy się całym terenem zewnętrznym dookoła budynku. Posprzątamy liście, uprzątniemy śnieg, zamieciemy i umyjemy chodniki oraz wiele więcej. Dostarczamy tylko kompleksowe usługi z zakresu sprzątania terenów zewnętrznych.

Czysty i zadbany budynek to nie tylko prestiż dla firmy i dobra jej wizytówka. To także miejsce przyjazne pracownikom, gdzie wykonywanie powierzonych tym ludziom prac będzie przebiegało w przyjemniejszej i zdrowszej atmosferze, a więc o wiele wydajniej. W związku z tym firma Domtom Manufaktura Czystości może dostarczyć Państwu kompleksowe usługi związane z utrzymaniem czystości wewnątrz budynków. Oferta usług jest bardzo szeroka, a pośród nich znajdą Państwo między innymi:

  • Sprzątanie biur;

  • Pranie dywanów;

  • Czyszczenie posadzek;

  • Mycie okien;

  • Profesjonalna obsługa konferencji…

…oraz wiele innych, bardzo specjalistycznych usług.

Zawsze staramy się sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Wykonywane przez nas prace charakteryzują się duża dbałością o szczegóły jakiej nie powstydziłaby się żadna pani domu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą handlową naszej firmy.

Zadzwoń do nas jeszcze dzisiaj i dowiedz się jak jeszcze możemy zadbać o Twoje biuro, obiekt handlowy czy teren zielony przed budynkiem.

Manufaktura czystoci
Copyright 2013 Domtom
Realizacja: NTGRAPHIQUE