Mapa stronyDodaj do ulubionych
Misjaikona

Priorytetową misją firmy Domtom Manufaktura Czystości jest świadczenie usług utrzymania czystości w obiektach na najwyższym poziomie. Staramy się docierać do najbardziej wymagających klientów, którzy do tej pory byli zawiedzeni jakością wykonania podobnych prac. Świadomość dobrze wykonanej pracy to dla nas największa nagroda, a zadowolenie klienta jest potwierdzeniem naszych doskonałych kwalifikacji.

Chcąc dostarczać usługi na światowym poziomie stale inwestujemy w nasze zaplecze techniczne. Nowoczesne urządzenia sprzątające oraz wysokiej klasy środki czystości to  narzędzia, które  można znaleźć w rękach naszych pracowników zajmujących się utrzymaniem czystości w Państwa obiektach. Firma Domtom Manufaktura Czystości, choć siedzibę  ma w  Łodzi, jest nastawiona na obsługę klientów z całego kraju. Za cel postawiliśmy sobie poprawę jakości usług związanych z utrzymaniem czystości budynków na terenie całego kraju, a cel ten możemy realizować poprzez bogate zaplecze logistyczne.

Dla firmy Domtom Manufaktura Czystości nie ma zleceń niemożliwych. Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i z ogromną przyjemnością oraz pełnym zaangażowaniem podejmiemy się powierzonych nam zadań.

Manufaktura czystoci
Copyright 2013 Domtom
Realizacja: NTGRAPHIQUE