Inżynieria Budowlana – DomTom Plus Sp. z o. o.

O nas

Kim jesteśmy?

DomTom Inżynieria Budowlana

DomTom to marka działająca w różnych branżach, rozpoczynająca swoją działalność właśnie od branży ciepłowniczej w 2002 roku. Nasze bogate doświadczenie zdobywane przez lata przełożyło się na owocną współpracę z wieloma firmami o międzynarodowym zasięgu. W 2004 roku rozpoczęliśmy współpracę z Zespołem Elektrociepłowni w Łodzi, który obecnie funkcjonuje pod nazwą Dalkia Łódź. Uważamy, że ta współpraca to najlepsze świadectwo naszego profesjonalizmu.

Zakres naszych usług dotyczy wszelkich prac związanych z budową nowych sieci ciepłowniczych, jak i remontowaniem tych już istniejących. W czasie realizacji powierzonych nam projektów budowy lub remontu sieci ciepłowniczej korzystamy z bogatego doświadczenia oraz wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Dzięki temu dostarczamy Państwu usługi najwyższej jakości oraz gwarancję wieloletniej sprawności wykonanych sieci ciepłowniczych. Do budowy wykorzystujemy materiały najlepszych światowych producentów, które spełniają bardzo restrykcyjne normy unijne i gwarantują wysoką wytrzymałość.

Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie sieci ciepłowniczych, a my zawsze staramy spełnić ich oczekiwania!

Image
DomTom Inżynieria Budowlana

Kto nam już zaufał?

Cenimy naszych Klientów ponad wszystko. Naszym priorytetem jest zapewnienie im najwyższej jakości usług. Bardzo dziękujemy Tym, którzy nam już zaufali!

  • Clients
  • Clients
  • Clients
  • Clients
  • Clients
  • Clients